Oway

NATURALNA RECEPTURA

NATURALNE-KOSMETYKIOWAY to pierwsza w 100% naturalna linia kosmetyków do włosów.

Kompletna gama produktów

Wysokiej jakości kosmetyki do stworzone dla wszystkich rodzajów włosów. Produkty OWAY są staranie zaprojektowane przez specjalistów naszego laboratorium w trosce o wysoki standard i Twoje zdrowie.

OWAY to natura.
Natura to zdrowie.
Zdrowie to piękno.

NATURALNA RECEPTURA

71Salony kosmetyczne które pracują zgodnie z naszą ideą, stają się holistycznym miejscem odnowy biologicznej, w którym można liczyć na innowacyjne zabiegi w relaksującej atmosferze.

Wyobraź sobie miejsce relaksu

Oddaj się w ręce naszych ekspertów! Zapewniamy regenerujące zabiegi w przyjemnej i odprężającej atmosferze SPA. Otul swoje ciało aromatycznymi zapachami, popijając naturalne zioła z naszych upraw.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Wszystkie nasze produkty pakowane są w farmaceutyczne butelki i słoiki w kolorze bursztynu, tak aby zachować czystość naszych organicznych kompozycji.

Świadomość wyboru
Nasze opakowania są znakiem troski o naszą planetę. Produkujemy je z naturalnych materiałów z recyklingu. Na etykiecie umieszczamy wszystkie składniki naszych produktów, tak aby klient mógł świadomie dokonać wyboru.

MOC ESENCJI

41OWAY to pierwsza w 100% naturalna linia kosmetyków do włosów.
Kompletna gama produktów

Uprawiamy i destylujemy rośliny lecznicze, z których otrzymujemy cenne olejki eteryczne używane jako organiczne składniki naszych ekologicznych produktów.

Dla nas zdrowie oznacza piękno

Uwalniamy lecznicze właściwości z nasion, które uprawiamy bez użycia jakichkolwiek syntetycznych substancji, wkładając w to pasję i miłość. Wierzymy w to, że techniki które stosujemy odzwierciedlają harmonię, szacunek oraz naturalny balans.

SIŁA W NATURZE

Starannie dobrane naturalne składniki znajdują się w naszych kosmetykach o bardzo dużym stężeniu. 

 

Skuteczne zabiegi

Oleje, woski oraz emolienty pochodzenia roślinnego są kluczem do skutecznych zabiegów, które są przeprowadzane za pomocą naszych produktów. Naturalne ekstrakty i fitoproteiny zapewniają regenerację
i połysk włosom. Dodatkowo stosujemy fitokeratynę, która odbudowuje strukturę włosów.

W TROSCE O TWOJE ZDROWIE

Uwolnij swoją głowę od nienaturalnych kosmetyków, które mogą szkodzić Tobie i otoczeniu! 

Czy ktoś Ci powiedział?

Być może dowiedziałeś się też, że ekologiczne preparaty bez amoniaku nie zapewniają takiego samego pokrycia kolorem, jak kosmetyki syntetyczne?

Dziś stanowczo mówimy, że wolne od chemii kosmetyki ekologiczne przynoszą takie same efekty, a często nawet lepsze! Dlatego tworzymy wzory, które poza skutecznością nie powodują uczuleń, dbając o Ciebie i o naszą planetę!

 

Nasze kosmetyki są wolne od:

SLS/SLES, PARABENÓW, SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, ALERGANÓW ZAPACHOWYCH, EDTA, PEG/PPG/BG, OLEJÓW MINERALNYCH, SKŁADNIKÓW NA BAZIE OLEJÓW MINERALNYCH, AMONIAKU, BARWNIKÓW

SPRAWIEDLIWY HANDEL

Wiemy, że nie możemy zmienić świata, ale możemy go ulepszyć! Dlatego nasze produkty są zgodne z etyką oraz handlem fair-trade.

Międzynarodowy sojusz

Stworzyliśmy międzynarodową sieć handlu fair-trade, która ma na celu wsparcie handlu z ubogich krajów. Pozyskujemy certyfikowane i naturalne surowce z ponad 800 lokalnych społeczności z Afryki, Amazonii, Indochin oraz Aborygeńskiej części Australii. Działamy także społecznie, łącząc uczciwy handel z edukacją.

EKOLOGICZNE OPAKOWANIA

Aby zminimalizować nasz wpływ na środowisko wybieramy wyłącznie opakowania z recyklingu z eko-certyfikatem.

Zgodnie z recyklingiem

Tuby naszych produktów zrobione są z aluminium, które pochodzi z recyklingu. Dodatkowo wszystkie materiały używane przez nas do przewożenia produktów mają eco-certyfikat (papier, tektura, drewno i plastik z recyklingu), nadając się tym samym do ponownego odtworzenia.

INSPIRACJA BIODYNAMIKĄ

Inspiruje nas energia, którą wkładamy w postaci nasion do ziemi.

Ekologiczna uprawa roślin

Masowo stosowane metody uprawy roślin nie odgrywają dla większości z nas żadnego znaczenia. Dlatego jako cel obraliśmy zmianę sposobu myślenia człowieka i wprowadzenie go w zgodny z naturą tryb życia. Zasady biodynamiki uznają, że gleba, roślinność, planeta Ziemia oraz cały kosmos to jeden zintegrowany organizm.

ROLLAND. PRODUCENT OD 1948.

ORGANIC WAY JEST DOSKONAŁYM WYNIKIEM NASZEGO DŁUGOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA.

Rolland to włoska grupa, która od 1948 roku produkuje perfumy i esencje kosmetyczne najwyższej jakości marek na rynku. Od perfum i olejków nasza produkcja przeniosła się do branży fryzjerskiej: byliśmy jedną z pierwszych manufaktur we Włoszech, która wyprodukowała lakier do włosów, a następnie produkty do stylizacji i wykańczania fryzury na bazie naturalnych ekstraktów. Z międzynarodowego, regularnego śledzenia trendów, ciągłego tworzenia nowych wzorów i kompozycji, rok po roku stworzyliśmy innowacyjne zabiegi lecznicze do włosów dedykowanych do najbardziej ekskluzywnych salonów fryzjerskich i kosmetycznych.
Oway to nasz najwyższy punkt: owoc ponad 15 lat pracy w oparciu o świat naturalny, biodynamiczny i organiczny oraz czystą chemię, która oferuje realne i konkretne rezultaty. Nasi specjaliści wciąż tworzą nowe wzory i rozwiązania, przy obecnej akredytacji dwóch zintegrowanych certyfikatów ISO 9001 i ISO 22716. Rolland wyróżnia się we włoskim i międzynarodowym sektorze produkcji i marketingu kosmetycznego.

We love animals i PETA

OWAY nie testuje, ani nie będzie kiedykolwiek testować swoich produktów na zwierzętach! W Uni Europejskiej testy na zwierzętach zostały zakazane od 2004 roku na gotowym kosmetyku, a od 2009 na surowcach kosmetycznych. Zwrot ‪#‎weloveanimals‬ komunikuje nasze etyczne bezwzględne decyzje w tym kierunku! Spółka marki podjęła również decyzję by nie eksportować produktów OWAY do Chin, gdzie importerzy są zobowiązani do wykonywania testów na zwierzętach, W tym roku marka OWAY uzyskała certyfikat PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) największej światowej organizacji na rzecz ochrony praw zwierząt. PETA była zawsze na czele w walce przeciwko wiwisekcji, eksperymentów i innych brutalnych metod leczenia zwierząt! Nasi klienci mają pewność, że nasze produkty nie są testowane na zwierzętach, a składniki kosmetyków są pochodzenia roślinnego!

Czysta woda

OTRZYMUJEMY MIKROBIOLOGICZNIE CZYSTĄ WODĘ BEZ PODDAWANIA MASZYN I PRODUKTÓW, SZKODLIWEMU PROMIENIOWANIU JONIZUJĄCEGO CZY UŻYWANIA SZKODLIWYCH ŚRODKÓW CHEMICZNYCH DO DEZYNFEKCJI PRODUKTÓW.

Woda jest podstawowym surowcem dla wielu produktów kosmetycznych, ale jest również źródłem mikrobów i bakterii, mogących zanieczyścić organiczne kompozycje naszych kosmetyków.
W celu zachowania maksymalnej czystości naszych składów zawartych w OWAY, poddajemy ją dwóm naturalnym zabiegom oczyszczającym: odwróconej osmozie i ozonowaniu, dzięki tym dwóm zabiegom otrzymujemy mikrobiologicznie czystą wodę bez poddawania produktów szkodliwemu promieniowaniu jonizującemu czy stosowania chemicznych środków dezynfekujących.

Odwrócona osmoza i ozonowanie

Odwrócona osmoza jest całkowicie naturalnym procesem, technologią zapożyczoną od natury. Jest bezpiecznym i skutecznym systemem, który oddziela wodę od substancji obcych, dzięki zastosowaniu specjalnych membran półprzepuszczalnych i osmotycznych.Membrany te umożliwiają filtrację wody i zatrzymanie substancji obcych, zarówno tych znajdujących się w zawiesinie jak i rozpuszczonych.
Po odwróconej osmozie, przystępujemy do procesu ozonowania.
Ozon to naturalna cząsteczka składająca się z 3 atomów tlenu, niszczy wszystkie mikroorganizmy podczas utleniania, przez rozerwanie błony komórkowej w ciągu kilku sekund. W wyniku tych procesów, nasza woda
jest mikrobiologicznie czysta.

Configo.pl